DETSKÉ IHRISKÁ

Detské ihriská dodávame v prevedeniach do záhrad /občasné použitie/ a na verejné priestranstvá /náročná prevádzka, vysoké zaťaženie/. Všetky drevené produkty sa vyrábajú s ohľadom na účelovosť, bezpečnosť a životnosť. Samozrejme, spĺňajú všetky potrebné Slovenské technické normy /STN - EN 1176/.

Produkty sú vyrábané so smrekového a borovicového dreva a preglejok. K preliezačkám dodávame laminátové šmýkačky, lanové siete, lanové rebríky a iné doplnky.

Na výrobky poskytujeme dvojročný záručný a samozrejme aj pozáručný servis. Na požiadanie vykonávame aj bežnú údržbu našich produktov.

Medzi naše referencie patrí napríklad päť verejných ihrísk v Žiari nad Hronom, detské ihrisko v areáli Aquathermal Senec a.s., verejné ihriská v Bratislave Petržalke, v Karlovej vsi, v Senci, štyri verejné ihriská vo Vysokých Tatrách /Štrbské pleso, Štrba, Smokovce/ detské ihriská v mnohých škôlkach a jasliach a v desiatkach záhrad v Bratislave a okolí..

Pozor! Ceny uvádzané v cenníku sú za prevedenia detských stavieb v prírodných odtieňoch, s farebnými doplnkami (farebné /červené, modré, žlté/ zábradlia a hojdačky). Celofarebné prevedenia sú za príplatok 5%.

FOTOGALÉRIA:

Prosím, vstúpte do GALÉRIE detských ihrísk.

CENNÍKY A POPISY JEDNOTLIVÝCH PRODUKTOV: (Cenník je platný od 1.marca 2009)

1. autobus ..... 2. vláčik ..... 3. lokomotíva ..... 4. hojdačka-dvojitá ..... 5. hojdačky-váhové ..... 6. hrady-malé

7. hrady veľké-dvojité ..... 8. hrady veľké-trojité ..... 9. lavička ..... 10. lezecká a šplhacia zostava ..... 11. pyramída

12. rebriny ..... 13. reťazová dráha ..... 14. rozhľadňa ..... 15. šmýkačky s hojdačkami ..... 16. altánok pre deti

17. detský domček so šmýkačkou ..... 18. lavičky so stolom ..... 19. detská loď ..... 20. pružinové hojdačky

web dizajn: ZooMweb